O projektu

Projekt Články.knihovna.cz si klade za cíl zkvalitnit dostupnost odborných informací pro členy komunity informačních věd a knihovnictví. Svými aktivitami cílí projekt na širokou škálu osob a institucí, mezi něž se řadí hlavně knihovny, informační pracovníci, pedagogové a studenti oboru informační vědy a knihovnictví. Projekt bude investovat do jejich vzdělání a povědomí o oboru. Dosáhne toho vytvořením jedinečného centralizovaného portálu, založeném na technologii kanálu RSS, který jim zprostředkuje hodnotné články z odborných zdrojů. Portál články.knihovna.cz nabídne uživatelům pravidelně aktualizovaný obsah a uživatelsky příjemné prostředí s možnostmi komentování, hodnocení článků a jejich sdílení na sociálních sítích. Využíváním služeb portálu články.knihovna.cz tak budou členové komunity informační vědy a knihovnictví přímo u zdroje dění ve svém oboru.

Spřízněné

• Staňte se našimi fanoušky na Facebooku !
  • Znáte odborný časopis, který byste tady rádi viděli? Napište nám na: clanky@knihovna.cz

Kdo jsme:

• Jan Klos - admin, tech